Головна Виробництво
Виробництво

ТОВ « Натур +» — це сучасне фармацевтичне підприємство, що динамічно розвивається, володіє власним виробничим потенціалом, укомплектовано всім необхідним обладнанням та висококваліфікованими кадрами. ТОВ « Натур +» є одним з найкращих підприємств в Ірпінському регіоні. На даний час підприємство виробляє наступний асортимент дієтичної добавки: «Гематоген-Натур +», «Гематоген-Натур +» з кокосовою стружкою та «Гематоген-Натур +» з кунжутом. Виробничі потужності підприємства дозволяють забезпечити випуск продукції в повному обсязі, який необхідний для споживача. На ТОВ» Натур +» розроблено та впроваджено систему управління якістю та навколишнім середовищем, що відповідає вимогам національного та міжнародного стандарту.

З лютого 2008 року сертифіковане в Україні за стандартом GMP. Це засвідчує, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідає правилам належної виробничої практики. Якість продукції забезпечує суворе дотримання вимог нормативно-технічної документації під час виробництва. Ретельним та об’єктивним є контроль продукції на всіх стадіях технологічного процесу включаючи реалізацію кінцевому споживачу.

На підприємстві проводиться постійне підвищення технічного рівня виробництва, використовується якісна сировина та допоміжні матеріали, передові технології, працюють кваліфіковані фахівці фармацевтичного виробництва з відповідною освітою та підготовкою. Продукція нашого виробництва продається в аптечній мережі, а також спеціалізованих торгових супермаркетах. В цілому про наш Гематоген існують тільки позитивні відгуки, багато споживачів які хоч один раз спробували таку смачну і корисну добавку до раціону стають нашими постійними споживачами. Плитка Гематогену — джерело вітамінів і корисний перекус.

Відео виробництва та перевірки Гематогена