Головна ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ

Основною діяльністю ТОВ «Натур +» є виробництво добавки дієтичної «Гематоген-НАТУР +», плитки у плівці та її оптова реалізація.

На сьогоднішній день на підприємстві функціонує інтегрована система управління підприємством, яка відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів (ISO 9001 «Системи управління якістю», ISO 14001 «Системи екологічного управління»). З лютого 2008 року ТОВ «Натур +» сертифіковано на відповідність вимогам GMP. Це підтверджує, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідають вимогам Належної виробничої практики.

Використання сучасного обладнання забезпечує випуск якісної продукції, згідно з діючими нормами і вимогами державних та міжнародних стандартів до виробництва продукції. На сьогоднішній день ТОВ «Натур +» є єдиним в Україні виробником класичного гематогену (гематогену без будь-яких добавок).

Прагнучи до задоволення потреб споживачів ТОВ «Натур +» розширює свій асортимент. У 2016 році ТОВ «Натур +» розроблено та зареєстровано нові види дієтичних добавок,а саме: «Гематоген-НАТУР +» з кунжутом та «Гематоген-НАТУР +» з кокосовою стружкою. З 2017 року розпочато їх виробництво.

Для забезпечення контролю якості на підприємстві створені і функціонують атестовані Фізико-хімічна лабораторія з контролю якості (ФХЛКЯ) та Мікробіологічна лабораторія з контролю якості (МБЛКЯ) (lab-quality.com.ua), які оснащені сучасним обладнанням. Контроль якості здійснюється на всіх етапах технологічного процесу, починаючи з вхідного контролю сировини і матеріалів та закінчуючи контролем готової продукції.